U dënua me 6 vite burg, e bija uron Fjolla Morinën për ditëlindje: Je shembulli im

U dënua me 6 vite burg, e bija uron Fjolla Morinën për ditëlindje: Je shembulli im

17:34, 15/04/2021
A+ Aa A-

Emri që keni dëgjuar më shumë së fundmi në mediat rozë është ai i Fjolla Morinës.

Në shtatorin e vitit që lamë pas, Fjolla u ndalua nga policia pasi u kap me armë. Si shkak i kësaj u zbulua lidhja e saj me biznesmenin Fisnik Syla.

Çifti pushtoi pĂ«r njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ« “Instagramin”, me foto e video nga Dubai e Maldive, ku edhe i dhanĂ« fund beqarisĂ«.

Por pasi doli vendimi gjykatĂ«s se Fjolla Morina Ă«shtĂ« dĂ«nuar me 6 vite burg, Fjolla u zhduk si me magji nga “Instagram” dhe Fisniku ra qetĂ«si deri mbrĂ«mjen e djeshme ku i uroi ditĂ«lindjen bashkĂ«shortes sĂ« tij.

Pas Fisnikut ka qenĂ« vajza e madhe e Fjolla MorinĂ«s e cila ka uruar tĂ« Ă«mĂ«n nĂ« “Instagram” pĂ«r 42 vjetorin e lindjes.

“Mami, nuk mund tĂ« tregoj se sa e bekuar ndihem duke tĂ« pasur ty nĂ« jetĂ«n time. Ti ke qenĂ« atje pĂ«r mua nĂ« çdo ulje dhe ngritje timen. MĂ« ke frymĂ«zuar dhe motivuar qĂ« tĂ« jem pĂ«rfaqĂ«simi mĂ« i mirĂ« i familjes sonĂ«. GĂ«zuar ditĂ«lindjen shembulli im! Tdon Maca jote mami”, shkruan Lediana.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco