E ka mbajtur të fshehtë/ Adelina Ismaili ka dhururar 12 shtëpi për të varfërit

E ka mbajtur të fshehtë/ Adelina Ismaili ka dhururar 12 shtëpi për të varfërit

17:10, 15/04/2021
A+ Aa A-

Diva e muzikës, Adelina Ismaili, e cila është një nga emrat më të komentuar në tregun muzikor, së fundmi po bën edhe rolin e moderatores.

Adelina po komentohet shumë, pasi ka bërë bamirësi për 12 familje në nevojë.

Falë kontributit të saj, 12 familje janë bërë me shtëpi. Këtë më pas e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja, duke publikuar një lajm ku flet pikërisht për gjestin e saj të bukur.

Nga ana tjetër, edhe motrat e saj Ema dhe Zanfina thuhet se njihen për bamirësi por nuk i bëjnë publike.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco