Elita Rudi në top formë! Tregon barkun e sheshtë vetëm dy muaj pas lindjes

Elita Rudi në top formë! Tregon barkun e sheshtë vetëm dy muaj pas lindjes

14:58, 15/04/2021
A+ Aa A-

Vetëm dy muaj më parë Elita dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë.

Ata u shtuan me një vajzë, të cilën e qujtën Bota.

Mirëpo duket se dhe pse nuk kanë kaluar shumë kohë nga lindja, Elita është në super formë.

Së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram dy foto, njëra e shkrepur para lindjes së Botës dhe tjetra ditën e sotme, teksa pozonte para pasqyrës dhe dukej në super formë.

Në foto ajo pozon duke ngritur bluzën dhe tregon barkun e saj të sheshtë.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco