Lajmi i fundit

VIDEO/ Pamjet skandaloze, numëruesit vendosin kryqin në fletët e votimit

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes nga njerëzit xhelozë

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes nga njerëzit xhelozë

13:47, 15/04/2021
A+ Aa A-

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për ditën e sotme 15 Prill 2021.

Dashi

Sot keni nje dite ku mund te beheni vizionare ne aspektin e planeve te se ardhmes apo te merrni nje rrugetim me te qarte ne planet dhe projektet tuaja

Demi

Aferdita ne shenjen tuaj fillon nje ndikim pozitiv ne dhenien e mundesive dhe aprovimin ne jeten tuaj personale.

Njohje te reja te kendshme ju presin sidomos nese jeni Mmashkull ne shenjen e Demit

Binjaket

Sot eshte nje dite e mire per punen dhe planet tuaja sociale e karriere.

 Ne fushen e ndjenjave do te  vulosni ne zemren tuaj ndjenjen dhe do ta bllokoni per disa kohe, duke e mbajtur te fshehte

Gaforrja

Do ishte mire te kerkonit dhe te gjenit aleanca apo miq e shoke besnike.

Nese kjo nuk eshte e mundur athere do humbni besimin edhe per gjera te tjera me te medha

Luani

Ne fushen e karrieres fillon nje moment me i qete dhe me stabilizues.

Kjo do ndodhi pasi nje femër qe ju adhuron do jete shume mbrojtes i punes dhe vlerave tuaja

Virgjeresha

Ka shume mundesi qe sot te ndjeheni me mire dhe me te sigurt ne jeten tuaj personale.

Aferdita ne Dem ju sjell juve me shume hapesira per te kerkuar ekulibrin sentimental

Peshorja

Aferdita eshte edhe planeti juaj dhe ne shenjen e Demit nuk ju prish pune vetem se ju ben pak me shume materialist dhe te fiksuar pas nje pune e marredhenieje.

Nderkohe bota rrotullohet rreth jush

Akrepi

Aferdita perball jush ju sjell nje partner te qendrueshem erotik dhe ekonomik.

Kjo do te jete nje periudhe e mire bashkepunimesh dhe stabiliteti.

Kujdes nga persona xheloze pasi mund te behen antagonist me ju

Shigjetari

Si shenje e zjarrit ju hapen shume mundesi ne diten e sotme dhe çdo mundesi mund te perkthehet ne nje hapje te re dhe te mire ne jeten tuaj.

Puna do kete stabilitet dhe nje afrimitet apo lidhje te mire me dike qe ju lidh

Bricjapi

Nga sot Aferdita ne Dem do jete nje drite ne fund te tunelit ne çeshtjet tuaja personale dhe ekonomike. Me ne fund do te ndjeheni me te sigurt

Ujori

Shtepia do behet shume e dashur per ju.

 Nje femer do t’ju gezoje me prezencen e saj ne shtepine tuaj apo nje bashkejetesë ne pergjithesi.

 Nje investim ne prona te paluajtshme do te jete pozitiv

Peshqit

Si shenje e ujit qe jeni keni nevoj sot per nje stacion pushimi apo qetesimi nga traumat e marra kohet e fundit.

Kjo do jete mire per ju pasi do t’ju sjellë energji per te vazhduar me mire

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco