Lajmi i fundit

VIDEO/ Pamjet skandaloze, numëruesit vendosin kryqin në fletët e votimit

Djali i Tom Hanks akuzohet për abuzim fizik nga ish-partnerja e tij

Djali i Tom Hanks akuzohet për abuzim fizik nga ish-partnerja e tij

13:06, 15/04/2021
A+ Aa A-

Lajmet e këqija kanë qarkulluar në internet gjatë orëve të fundit dhe kanë të bëjnë me djalin e aktorit fitues të çmimeve OscarTom Hanks dhe Rita Wilson, Chester Hanks, i cili është një aktor dhe muzikant.

Sipas Daily Mail, Chet Hanks është paditur për dhunë fizike dhe psikologjike nga ish-partnerja e tij Kiana Parker.

Kiana ngriti një padi kundër tij në fund të marsit në një gjykatë në Teksas, duke kërkuar 1 milion dollarë dëmshpërblim për dhunë të vazhdueshme në familje dhe abuzim. 

Në fakt, në seancën e parë në 30 mars, Kiana u caktua si një person i mbrojtur dhe që nga ajo kohë ishte shoqëruar nga policia.

 Sipas avokatëve të saj, në të njëjtën kohë Chet Hanks kërcënoi ish-partneren e tij.

Avokatët gjithashtu thanë se ata ishin përpjekur të kontaktonin me Chet Hanks dhe prindërit e tij të famshëm, por pa rezultat.

Përgjigja e Chet Hanks

Duke iu përgjigjur të gjitha këtyre, Hanks, përmes avokatit të tij, Marty Singer, deklaroi se akuzat ishin false, dhe vendosi të ngrejë një padi në lidhje me këto akuza.

Avokati i djalit të tij Tom Hanks tha:

"Ne i konsiderojmë pretendimet e Kiana Parker si tronditëse, plotësisht të rreme, të falsifikuara dhe imagjinare."

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco