Lajmi i fundit

‘Shteti ligjor është thelbësor’/ BE asnjë shenjë për konferencën ndërqeveritare

Dua Lipa mahnit ndjekësit me pozat nga avioni i saj privat

Dua Lipa mahnit ndjekësit me pozat nga avioni i saj privat

13:01, 15/04/2021
A+ Aa A-

Me pica dhe shampanjë, Dua Lipa pozoi mjaft joshëse së fundmi, teksa po shijonte udhëtimin e saj me avion privat.

25-vjeçarja i ndau këto fotografi mahnitëse me ndjekësit e saj në Instagram të mërkurën, në njërën prej së cilave shfaqej duke hedhur një këmbë lart në ajër për një imazh shumë dramatik, shkruan DailyMail.

Duke ofruar një vështrim të shkurtër në stilin e saj të jetës luksoze, bukuroshja shqiptare dukej e mrekullueshme e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër të zezë në pjesën e sipërme.

Image

Dua filloi postimin e saj me një ‘selfie’ para pasqyrës, duke kombinuar pamjen e saj të zezë me një palë syze dielli elegante, ndërsa merrte poza në dhomën e saj .

Image

Më tej, Dua iu drejtoi një buzëqeshje fansave të saj, teksa mbante një gotë shampanjë para kamerës.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco