Njihuni me stilistin, rezultatet e punës së të cilit na lanë gojëhapur

Njihuni me stilistin, rezultatet e punës së të cilit na lanë gojëhapur

12:21, 15/04/2021
A+ Aa A-

Në vitin 1950, vetëm rreth 5 përqind  e grave në botë lyenin flokët e tyre, dhe deri më tani kjo tendencë është rritur deri në 75% .

Stilistë nga e gjithë bota, tani duket se po marrin pjesë në një konkurs krijimtarie në mënyrë që të bëjnë diçka ndryshe me flokët tanë, për të na bërë të shikojmë në pasqyrë dhe të shqiptojmë me zë të lartë, "Uau!"

E tillë eshtë edhe puna e Ksenia Kisavna, një stiliste flokësh që ngjyros flokët si një profesioniste, duke e bërë çdo model të duket i ndritshëm dhe unik dhe duke ndihmuar klientët e saj të dallohen shumë lehtë  nga turma.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco