Kylie Jenner pozon nga avioni i saj privat dhe fansat 'u çmendën'

Kylie Jenner pozon nga avioni i saj privat dhe fansat 'u çmendën'

11:59, 15/04/2021
A+ Aa A-

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, pozoi në një aeroplan privat me vlerë 72 milion dollarë dhe detajet nga aeroplani i saj shkaktuan një vëmendje të madhe të publikut.

Kylie madje e kombinoi veshjet e saj me sediljet e bardha në aeroplan me inicialet e saj "KJ" me një ngjyrë të errët. Aeroplani quhet "Kylie Air", detajet e personalizuara janë kudo, madje edhe pecetat kanë inicialet e saj.

Por Kylie nuk do të ishte Kylie nëse nuk do të tregonte trupin e saj të mrekullueshëm me një jumpsuit të bardhë të thurur, mbi të cilën kishte një xhaketë me të njëjtën ngjyrë. 

Ajo zbërtheu xhaketën dhe nxori bustin e saj në pah.

"Është një biznes", shkroi Kylie.

"Wow çfarë aeroplani",

"Kylie tregon gjoksin e saj me stil në aeroplanin e saj privat", "

"Tani kam një dëshirë për të filluar një biznes privat",

"Ajo në këtë aeroplan ka gjithçka për t'i mbijetuar fundit të botës ”, janë disa nga komentet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie  (@kyliejenner)

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco