Lajmi i fundit

VIDEO/ Pamjet skandaloze, numëruesit vendosin kryqin në fletët e votimit

Vajza e aktorit të njohur është modelja e parë me forma të kolme që pozon për Playboy

Vajza e aktorit të njohur është modelja e parë me forma të kolme që pozon për Playboy

11:03, 15/04/2021
A+ Aa A-

 Hayley Hasselhoff, 28 vjeç vajza e aktorit të njohur David Hasselhoff është modelja e parë me forma të kolme që pozon për revistën ‘Playboy’ evropian, atë gjerman.

‘Babai ka qenë gjithmonë në favor të karrierës time dhe është krenar për mua’ është shprehur modelja e cila pozon topless për  Ellen von Unwerth, duke treguar format e saj.

‘Kjo kopertinë është e rëndësishme për të afirmuar konceptin e gjithë përfshirjes drejt emancipimit të femrër’ shkroi modelja në Instagram.

Në një intervistë me Daily Mail Hayley zbuloi se veshja e të brendshmeve të nxehta për fotosesionin "Playboy" e bëri atë të ndihej "më e fortë":

"Kur u largova nga seti, u ndjeva sikur kisha marrë në zotërim trupin tim.", ka shpjeguar Hasselhoff.

 "Të gjithë atje e dinin që xhirimi kishte një qëllim më të madh: të tregonte se gratë mund të ishin të dëshiruara dhe të dashura, pavarësisht nga forma ose madhësia e tyre", tha ajo, duke shtuar:

"Pavarësisht nga madhësia juaj, trupi juaj nuk duhet të " objektivizohet '.

Në Instagram Hayley shoqëroi atëherë xhirimin e kopertinës së "Playboy" me një postim të gjatë:

"Doja të përdorja këtë platformë për të thënë që ne duhet ta duam trupin tonë pa hezitim dhe pa e lënë veten të ndikohet nga standardet e bukurisë së shoqërive .. Shpresoj t'i frymëzoj gratë të përballen me frikën e tyre nga e panjohura dhe të bëjnë një jetë plot me qëllime në të cilat trupi i tyre nuk i përcakton. Nëse ka një gjë që unë do të doja t'i thoja vetes time më të re, ajo është që ju jeni të denjë Unë vetëm mund të shpresoj që kjo kopertinë do t'i bëjë gratë të dinë se ato janë të dashura, të vlerësuara dhe të dëshiruara siç janë - pikërisht këtu, tani ".

Hayley është më e vogla nga dy vajzat që David kishte me aktoren amerikane Pamela Bach.

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco