Ç'po ndodh? Antonela fotografohet duke hypur në makinën e ish-konkurrentit

Ç'po ndodh? Antonela fotografohet duke hypur në makinën e ish-konkurrentit

14:15, 14/04/2021
A+ Aa A-

Ditën e sotme, një video që tregon Antonelën duke hypur në makinën e Fation Kuqarit u bë virale.

Videoja e publikuar nga faqja “Përputhen Demaskimet’, dhe kaq u desh që fansat të nisin aludimet mbi atë çfarë ka mes dyshes.

Deri më tani nuk ka asnjë reagim nga dyshja në lidhje me videon.

Ndërkohë, kujtojmë se Antonela aktualisht është e angazhuar në njohjen me Atdheun.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco