Supermodelja Cara Delevingne ndan foton e rrallë të Princit Philip në vitet '30

Supermodelja Cara Delevingne ndan foton e rrallë të Princit Philip në vitet '30

11:44, 14/04/2021
A+ Aa A-

Supermodelja dhe aktorja Cara Delevingne ka ndarë një foto jashtëzakonisht të rrallë të gjyshes së saj, duke buzëqeshur pranë Princi të ri Philip në llogarinë e saj në Instagram.

Në foto, aristokratja Angela Delevingne është ulur përkrah Princ Philip ai në atë koh♪7 17-vjeç, në Plazhin e Venecias në 1938.

Motra e Carës, Poppy gjithashtu postoi foton në mediat e saj sociale, duke shkruar:

"Kushërira ime na tha që gjyshja, pasi u takua me Filippo, tha: 'Një ditë ai do të bëhet një burrë ideal'. Dhe ai kishte të drejtë".

Një vit pas këtij momenti, Filipi u prezantua me Mbretëreshën Elizabeta II, që do të bëhej gruaja e tij për 73 vite.

Gjyshja e Cara Angela vdiq në 2015 , 102 vjeç.

Kujotjmë që familja mbretërore njoftoi vdekjen e Princit Philip të premten e kaluar ,në një deklaratë:

“Lartësia e Tij Mbretërore ndërroi jetë paqësisht këtë mëngjes në Kështjellën Windsor. Njoftimet e mëtejshme do të bëhen në kohën e duhur. Familja mbretërore bashkohet me njerëz në të gjithë botën për të mbajtur zi për humbjen e tij."

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco