Justin Bieber: Viti i parë i martesës, shumë i vështirë

Justin Bieber: Viti i parë i martesës, shumë i vështirë

10:47, 14/04/2021
A+ Aa A-

Artisti i njohur, Justin Bieber, së fundmi ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta personale.

Ai ka folur për martesën me Hailey Bieber, duke theksuar se viti i parë ka qenë mjaft i vështirë, shkruan Mirror.

 

Në një intervistë për GQ Magazine, Justin ka treguar se si ndërkohë kishin krijuar besim tek njëri-tjetri.

“Viti i parë i martesës ka qenë shumë i vështirë. Kishim shumë mungesë të besimit”, u shpreh ai.

Tutje Justin shtoi: Janë gjëra që njëherë ndonëse nuk dëshiron t’i pranosh te personi me të cilin je, sepse janë të frikshme”.

27-vjeçari dhe modelja e njohur janë martuar në vitin 2018.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco