Jennifer Aniston do të bëhet nënë: Lajmi që bëri jehonë në mediat botërore!

Jennifer Aniston do të bëhet nënë: Lajmi që bëri jehonë në mediat botërore!

09:30, 14/04/2021
A+ Aa A-

Lajm i shkëlqyeshëm nga Jennifer Aniston!  Ajo u bë nënë dhe këtë lajm ajo e ndau me kolegët e saj në setin e serialit "Friends", i cili i gëzoi të gjithë.

Një burim për portalin "Closer" tha se ishte Jennifer, ishte ajo që gëzoi kolegët e saj me lajmin se do të bëhej nënë.

Pas dy divorcesh, Aniston vendosi të birësojë një vajzë që e takoi në një jetimore në Meksikë.

Edhe pse ajo shpesh thoshte në media se mëmësia nuk e përmbush atë si gratë e tjera, duket se disa gjëra kanë ndryshuar.

Aktorja ndihmoi jetimoren për shumë vite financiarisht dhe tani ajo ka vendosur që ka ardhur koha për të birësuar vajzën. 

Finalizimi i birësimit pritet në Qershor të këtij viti.

"Jen ishte e bindur se mbledhja me kolegët ishte momenti i duhur për të njoftuar se ajo po bëhej nënë. Pjesa femërore e kastit e dinte, por ajo donte të befasonte djemtë në set" - tha burimi.

Edhe pse dhjetë vjet më parë po qarkullonte e njëjta histori në media, se ajo do të birësonte një fëmijë, tani ajo është e sigurt për vendimin e saj, sepse vetë procesi po vazhdon prej një viti.

 Ndërkohë, mbështetja e saj e madhe ishte aktorja Courtney Cox.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco