Ç’po ndodh? E përgjakur në mes të rrugës, Selena Gomez shoqërohet në polici

Ç’po ndodh? E përgjakur në mes të rrugës, Selena Gomez shoqërohet në polici

20:31, 13/04/2021
A+ Aa A-

Disa foto të cilat po qarkullojnë me shpejtësi në rrjet kanë tmerruar fansat e Selena Gomez. Këngëtarja shfaqet e përgjakur në mes të rrugës e cila po shoqërohet nga një polic.

Në pamjet e publikuara Gomez shihet mjaft e shqetësuar, por ju fansa mos u shqetësoni pasi asgjë nuk është ashtu si duket.

Ajo është duke xhiruar për filmin e ri “Only Murders in the Building”, ndaj edhe skena e përgjakshme ishte pjesë e skenarit të filmit. Për këtë arsye, s’ka asgjë për t’u merakosur.

Xhirimet e filmit po vazhdojnë dhe ende nuk ka ndonjë datë publikimi.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco