VIDEO/ Capital T shfaqet me një bionde në krahë

VIDEO/ Capital T shfaqet me një bionde në krahë

18:52, 13/04/2021
A+ Aa A-

Capital T ka disa javë që ka qenë në Amerikë, e sot u kthye në Kosovë.

Rreperi sapo u kthye është hedhur në krahë të gruas më të çmuar të jetës së tij.

Ai ka postuar një foto duke u përqafuar me nënën e tij dhe ka shkruar: “Ti je shtëpia ime”.

Capital T, ka qenë mjaft i përfolur për sa i përket jetës private. Ai u komentua shumë se është në një lidhje me Adrolën e pas disa javësh qarkulloi lajmi se mund të jetë në lidhje me Anxhelina Hadërgjonajn.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco