Një javë festë! Kështu do e festojë ditëlindjen Dafina

Një javë festë! Kështu do e festojë ditëlindjen Dafina

17:41, 13/04/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri nesër feston ditëlindjen.

Ajo mbush 34 vjeç, dhe ka vendosur të festojë për një javë të tërë pasi mposhti COVID-19, disa ditë më parë.

E si do ta festojë ditëlindjen thoni juve?

Ajo me rrethin e saj të shoqëror dhe grupit nga “MoneyZ”, ka rezervuar një vilë në një resort në Palasë.

Atje nuk do mungojë festa, përballë bukurive të detit Jon dhe brigjeve magjepëse të rivierës së jugut shqiptar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco