E ulur në tokë, Gjyste Vulaj uron muajin e shenjtë të Ramazanit

E ulur në tokë, Gjyste Vulaj uron muajin e shenjtë të Ramazanit

17:12, 13/04/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja Gjyste Vulaj, komentohet shumë për daljet e saj publike.

Në profilin e saj në “Instagram”, Vulaj është fotografuar pak më ndryshe.

“Urime muajin e Ramazanit të gjithë vëllëzërve dhe motrave të besimit musliman, Agjërmin të lehtë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco