Nuk do ta njihni! Jasmina bën ndryshimin e guximshën në look

Nuk do ta njihni! Jasmina bën ndryshimin e guximshën në look

11:07, 12/04/2021
A+ Aa A-

Jasmina është kthyer në një ndër konkurrentet më të komentuara të "Përputhen".

Ajo është shumë e ndjekur dhe në rrjete sociale, ku me një postim të bërë së fundmi ka treguar se ka bërë një ndryshim të guximshëm në pamje.

Konkurrentja i ka lyer flokët me blu dhe lejla të theksuar. Ky ndryshim është pritur mirë nga ndjekësit, por edhe nga Andi.

"Calebi', i ka komentuar ai, shoqëruar me një zemër.

Kujtojmë se dyshja kanë deklaruar se janë në "Përputhen" vetëm për njëri-tjetrin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco