Dafina Zeqiri i kushton kunatës fjalët e ëmbla

Dafina Zeqiri i kushton kunatës fjalët e ëmbla

09:45, 12/04/2021
A+ Aa A-

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në rrjetet sociale.

Çdo postim i tyre në rrjetet sociale kthehet menjëherë në lajm.

Së fundmi, duket se lidhja e dashurisë së dyshes është bërë serioze.

Ka qenë Dafina, e cila ka uruar publikisht motrën e Dj Geek për ditëlindje.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një foto të “kunatës” me fëmijën e saj, shoqëruar me një urim të shkurtër.

“Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Dafina bashkë me një zemër të bardhë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco