Lajmi i fundit

VIDEO/ Pamjet skandaloze, numëruesit vendosin kryqin në fletët e votimit

Braunwyn Windham-Burke ndahet me të dashurën Kris

Braunwyn Windham-Burke ndahet me të dashurën Kris

09:06, 12/04/2021
A+ Aa A-

Braunwyn Windham-Burke është përsëri një 'zonjë e vetme'.

Ylli i "Real Housewives of Orange County" është ndarë me të dashurën e saj, Kris, pasi u deklarua si lezbike në dhjetor, sipas TMZ .

Braunwyn - e cila mbetet e martuar me burrin e saj të vjetër, Sean Burke - dhe Kris, patën kishin një ndarje miqësore mbi një muaj më parë, pasi lidhja e tyre nuk eci, shkruan Page Six.

Ylli 43 vjeçare, thuhet se tani është kthyer në 'pishinën e takimeve' duke parë gra të tjera, por nuk është në një marrëdhënie tjetër të përkushtuar.

Zonjat u takuan në një aplikacion takimesh dhe dolën publikisht me romancën e tyre në fillim të dhjetorit. 

Që kur zbuluan Instagram-et e tyre, Braunwyn dhe Kris u fotografuan shumë herë të lumtura në publik .

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco