Lajmi i fundit

VIDEO/ Pamjet skandaloze, numëruesit vendosin kryqin në fletët e votimit

 Kilyan Mbappe i dashuruar çmendurisht me bukuroshen ekzotike Miss France

Kilyan Mbappe i dashuruar çmendurisht me bukuroshen ekzotike Miss France

08:16, 12/04/2021
A+ Aa A-

Killian Ebape është padyshim një nga yjet më të mëdhenj në futbollin botëror. 

Sulmuesi 22-vjeçar francez vazhdon të bëjë përshtypje me arritjet e tij me fanellën e Paris Saint-Germain, duke rritur vazhdimisht vlerën e tij në treg.

Performanca e tij e fundit ishte në "Allianz Arena", ku ai udhëhoqi ekipin e tij në një fitore të madhe dhe të rëndësishme me 3-2 ndaj Bavarezëve dhe dha një epërsi të qartë kualifikuese për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. 

Disa orë pas paraqitjes, në Spanjë u zbulua se Killian Ebape nuk do të jetë në Paris vitin tjetër pasi do të transferohet në Madrid, në emër të Realit !

Sidoqoftë, emri i tij shfaqet në tabloidët ndërkombëtarë dhe përsa i përket jetës së tij private.

Sipas mediave franceze asi 22 vjeçar është në një lidhje me Alicia Ellis, Miss France.

Ellis u kurorëzua Miss France në  2017 pas një karriere si modele.

Të dy janë përpjekur ta mbajnë marrëdhënien e tyre larg vëmendjes dhe revista flasin për siguri për një lidhje serioze.

Image

ImageImage

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco