Do të kthehet apo jo Atdheu në Përputhen? Produksioni merr vendimin

Do të kthehet apo jo Atdheu në Përputhen? Produksioni merr vendimin

12:57, 11/04/2021
A+ Aa A-

Një ditë më parë, virale në rrjet u bë një foto në të cilën dukej Atdheu dhe Antonela duke darkuar, menjëherë pas së cilës nisën dyshimet se egziston një marrëdhënie mes dyshes.

Në fakt, më vonë u zbulua se takimi po filmohej nga kameramanët e programit dhe nuk ishte një takim privat.

Mirëpo a do të rikthehet apo jo Atdheu në Përputhen?!

Nëpërmjet aplikacionit të programit është shuar edhe ky dyshim i ndjekësve.

Në TikTok po qarkullon deklarata e Atdheut. Mes të tjerash në të thuhet se ka qenë dëshirë e publikut dhe vajzave që ai të jetë sërish pjesë e “Përputhen”, deri në fund të sezonit i cili mbaron në muajin Qershor.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco