Kim Kardashian siguron fansat se pas  'Keeping Up With The Kardashians', diçka e re do të vijë

Kim Kardashian siguron fansat se pas 'Keeping Up With The Kardashians', diçka e re do të vijë

09:04, 11/04/2021
A+ Aa A-

Kim Kardashian West ka zbuluar se shfaqja e re e familjes së saj të famshme do të shfaqet premierë në Hulu pasi sezoni i fundit i "Keeping Up with The Kardashians" përfundon më vonë këtë vit.

Klani Kardashian-Jenner njoftoi planet për të rritur perandorinë e saj me një marrëveshje shumë-vjeçare me platformën streaming në Dhjetor.

Të enjten, Kardashian West ndau një azhurnim mbi sipërmarrjen e tyre të re në Twitter, teksa siguroi një fans të dëshpëruar se ajo dhe familja e saj do të ktheheshin së shpejti në ekran.

"Ne nuk do të zhdukemi gjatë !! Shfaqja jonë e re në @hulu do të vijë pas sezonit të fundit," u përgjigj ylli 40-vjeçar.

"Keeping Up with the Kardashians" do të përfundojë këtë vit, pas transmetimi 20-sezonal.

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco