Konfirmohet ndarja? Në dorën e Jennifer Lopez mungon unaza prej 1.8 milion dollarësh

Konfirmohet ndarja? Në dorën e Jennifer Lopez mungon unaza prej 1.8 milion dollarësh

08:31, 11/04/2021
A+ Aa A-

Jennifer Lopez të shtunën postoi foto të saj “duke punuar në fundjavë” - por unaza e saj e fejesës me diamantë prej 1.8 milion dollarë nga i fejuari i ri Alex Rodriguez mungonte dukshëm.

Fotografitë treguan se ylli 51-vjeçar pozonte dhe bënte selfie  shkallë, me sa duket nga seti i filmit të saj të ri "Shotgun Wedding", i cili po xhiron në Republikën Dominikane.

"Qëndroni të qetë dhe punoni në fundjavë  # Jeta e prodhuesit #SetLife", titulloi ajo shkrepjet .

Jujtojmë, se Page Six raportoi ekskluzivisht  në Mars se çifti ishte ndarë dhe prishur  fejesën e tyre dy-vjeçare .

Por, një burim më vonë tha se ata po përpiqeshin të pajtoheshin dhe kanë qenë "duke punuar" për të rregulluar marrëdhëniet e tyre.

Që nga ndarja e shkurtër, Rodriguez, ka fluturuar në Republikën Dominikane disa herë për të parë Lopez në xhirime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco