FOTO/ Rrugëve të Romës me fustan nusërie, Lady Gaga rrëmben vëmendjen e të gjithëve

FOTO/ Rrugëve të Romës me fustan nusërie, Lady Gaga rrëmben vëmendjen e të gjithëve

18:58, 08/04/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Lady Gaga është shfaqur si kurrë më parë veshur me një fustan të bardhë nusërie në Romë.

Këtë fustan, ajo e ka veshur për xhirimet e filmit “House of Gucci”, në të cilin ka rolin e Patrizia Reggiani.

Gaga shihet e transformuar si “vejusha e zezë”, Patrizia Reggaini, për të xhiruar skenën e dasmës së saj me Maurizio Guçi, rolin e të cilit e bën Adam Driver

Këngëtarja kishte veshur një fustan të bardhë me material dantelle me mëngë dhe një vello të gjatë.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco