Adelina Tahiri përdor photoshop në portretin e bashkëshortit

Adelina Tahiri përdor photoshop në portretin e bashkëshortit

15:43, 08/04/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri ngelet një nga femrat më të komentuara në botën e showbizz-it.

Ajo së fundmi festoi ditëlindjen e saj, teksa u suprizua nga bashkëshorti me një festë të madhe, dhe sigurisht plot dhurata luksoze, siç edhe jemi mësuar ta shohim.

Mirëpo, mes fotove të shumta që këngëtarja ndau nga ditëlindja, vëmendjen e tërhoqi një foto e saj krah bashkëshortit, ku ky i fundit mezi njihej, pasi dukej shumë ndryshe nga ai çfarë kemi parë zakonisht.

Me më shumë flokë, më pak rrudha dhe me një lëkurë shumë të ndritshme, bashkështori i saj dukej shumë ndryshe, çfarë la të mendohej se Adelina ka përdorur shumë photoshop në portretin e tij.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco