Chrissy Teigen nuk ndalet/ Pas tatuazheve dhe piercing-ve, lyen flokët e saj ngjyrë rozë

Chrissy Teigen nuk ndalet/ Pas tatuazheve dhe piercing-ve, lyen flokët e saj ngjyrë rozë

15:10, 08/04/2021
A+ Aa A-

Modelja, Chrissy Teigen  kohët e fundit ka eksperimentuar me paruke të gjalla që përfshinin një stil të akullt-gri t dhe një pamje të purpurt të guximshme, por vendosi të bëjë një ndryshim të përhershëm të martën duke lyer fijet e saj rozë pastel.

Me ndihmën e stilistes së famshme Tracey Cunningham, Teigen transformoi flokët e saj .

Ajo madje paralajmëroi veprimin rozë në janar, kur tha se donte flokë rozë për një xhiro .

“Betohem se jam mirë! E kuptoj që duket sikur po kaloj një krizë, thjesht dua të filloj të shikoj ashtu siç kam dashur gjithmonë !! " ajo shkroi në atë kohë, duke testuar pamjen me ndihmën e një filtri Instagram.

Teigen ka ndryshuar stilin e saj në mënyra të tjera kohët e fundit, gjithashtu; ajo kohët e fundit shpoi hundën e saj dhe bëri një mori tatuazhesh të reja .

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco