Dhëndër në Kosovë, Anwar Hadid mbështet publikisht Presidenten Osmani

Dhëndër në Kosovë, Anwar Hadid mbështet publikisht Presidenten Osmani

17:19, 07/04/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, uroi me fjalët më të bukura Vjosa Osmanin në rrjete sociale.

“Urime Madamë Presidente. Sa e mrekullueshme të shikosh një femër në majë”, ka shkruar Dua duke i uruar Vjosa Osmanit postin e rëndësishëm.

Partneri i Duas, Anwar Hadid, ka treguar edhe njëherë se është partneri perfekt që e mbështet Duan kudo dhe e dashuron Kosovën po aq sa këngëtarja.

Në llogarinë e tij në “Instagram”, ai ka ndarë një postim të Osmanit në detyrën e re, ku shkruhet: “Kosova ka zgjedhur avokaten 38-vjeçare si Presidenten e re”, që ta shohin të gjithë ndjekësit e tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco