Topher Grace dhe Ashley Hinshaw mirëpritën fëmijën e dytë në karantinë por e mbajtën sekret

Topher Grace dhe Ashley Hinshaw mirëpritën fëmijën e dytë në karantinë por e mbajtën sekret

15:30, 07/04/2021
A+ Aa A-

Familja e Topher Grace u zgjerua në karantinë.

Alumi i "That '70s Show" konfirmoi se ai dhe gruaja Ashley Hinshaw mirëpritën fëmijën e tyre të dytë gjatë bllokimit.

"Ne u shtuam me një fëmijë gjatë karantinës," i tha ai People në një intervistë të re, duke shtuar se ditët e tij të qëndrimit të tepërt para Tv përfunduan me ardhjen e foshnjës.

"Ishim duke ndryshuar pelena", tha ai.

Ai nuk zbuloi nëse foshnja ishte një djalë apo një vajzë.

Grace, 42 vjeçe, dhe aktorja e "True Blood", 32 vjeçe, gjithashtu ndajnë vajzën 3-vjeçare Mabel Jane.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco