Deklarata të forta: ‘Do e lija programin për ty’/ Takim romantik mes Mevlanit dhe Ledianës në limuzinë

Deklarata të forta: ‘Do e lija programin për ty’/ Takim romantik mes Mevlanit dhe Ledianës në limuzinë

19:11, 12/03/2021
A+ Aa A-

Në takimin e sotëm, Mevlani, ka surprizuar Ledianën duke e marrë me limuzinë në vendin e tij të lindjes, Kavajë.

Në takimin romantik të çiftit, nuk munguan as trëndafilat e kuq dhe fjalët e bukura.

“E kemi kaluar fazën e pëlqimit, kemi arrit në stadin tjetër? Se të kam parë që edhe në studio kur s’jam aty më kërkon çdo ditë me sy, ku jam, ku s’jam,” tha Mevlani.

“Po unë e pranoj që të kam shumë përzemër, dhe më mungon sa herë nuk je aty,” iu përgjigj Lediana.

“Po sikur unë të lija emisionin?”, pyeti Mevlani.

“Do e lija dhe unë emisionin dhe do vija bashkë me ty”, tha Lediana.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco