Kriza pas divorcit/ Kim Kardashian ja 'plas' të qarës: Ndjehem si një humbëse

Kriza pas divorcit/ Kim Kardashian ja 'plas' të qarës: Ndjehem si një humbëse

10:54, 10/03/2021
A+ Aa A-

Duket se divorci i Kim Kardashian me Kanye West do të mbulohet në një farë mënyre në sezonin e fundit të Keeping Up With the Kardashians .

Në një reklamë të re super ngacmuese për E! News Kim shihet duke qarë dhe deklaruar, "Ndihem si një humbëse".

Motra e saj e vogël, Kendall Jenner , është gjithashtu e përlotur gjatë bisedës familjare.

Megjithëse nuk shpjegohet se çfarë e përloti Kim-in, duket si një bast i sigurt se kjo ndodhi për divorcin e saj nga babai i katër fëmijëve të saj.

Ndërsa divorci i saj po zhvillohej, Kim është mbështetur në familjen e saj të famshme gjatë një periudhe të vështirë.

"Familja e saj ka kaluar kaq shumë kohë së bashku, qofshin takime familjare, që fëmijët e saj të kalojnë kohë me Kris [Jenner] dhe më shumë. E gjithë familja ka vepruar si një sistem i madh mbështetje për Kim, " i tha më parë një burim ET .

 "Kim e ka bërë gjithashtu një pikë për ta mbajtur veten të zënë. Ajo nuk është e interesuar të intervistohet tani dhe është e përqendruar në familjen e saj dhe në qetësimin e situatës."

Kim zyrtarisht bëri kërkesë për divorc nga Kanye në fund të Shkurtit duke përmendur kushte të papajtueshme.

Ata ndajnë vajzat North dhe Chicago dhe djemtë Saint dhe Psalmin.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco