Cili nga këta të famshëm ju pëlqen më shumë me flokë?

Cili nga këta të famshëm ju pëlqen më shumë me flokë?

20:50, 04/03/2021
A+ Aa A-

Për disa të famshëm, stili si tullac është pamja e tyre identifikuese dhe gjëja që i bën ata kaq shumë tërheqës. Por të imagjinosh Bruce Willis, Vin Diesel dhe The Rock me flokë mund t’ju bëjë ta mendoni dy herë.

Bright Side vendosi të photoshopojë flokët tek burrat e famshëm tullacë, për t’ju dhënë një ide të përgjithshme se si do të dukeshin. 

 

1. Jason Statham

Image

2. Vin Diesel

Image

3. Dwayne Johnson

Image

4. Billy Zane

Image

5. Bruce Willis

Image

6. Patrick Stewart

Image

7. Samuel L. Jackson

Image

8. Princi William

Image

9. Terry Crews

Image

10. Stanley Tucci

Image

11. Laurence Fishburne

Image

12. Howie Mandel

Image

13. Taye Diggs

Image

14. Michael Chiklis

Image

15. Pitbull

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco