Djali i David Beckham feston ditëlindjen, partnerja i kushton fjalët më të ëmbla

Djali i David Beckham feston ditëlindjen, partnerja i kushton fjalët më të ëmbla

20:23, 04/03/2021
A+ Aa A-

Djali i futbollistit David Beckham, Brooklyn, sot feston ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes, nuk munguan urimet për të, por më i veçanti ishte ai nga partnerja, Nicola Peltz, e cila e uroi përmes një imazhi në det.

Image

“Urime ditëlindjen i dashur, ti je person i pabesueshëm dhe zemra jote është e artë. Të dua shumë Brooklyn”, ka shkruar ajo.

“Të dua shumë Nicola, gjysma ime”, ishte komenti që Brooklyn e la sipër imazhit të bukuroshes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco