A është në një lidhje Tayna?

A është në një lidhje Tayna?

20:17, 04/03/2021
A+ Aa A-

Tayna është emër shumë i përfolur si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale.

Artistja së fundi i është përgjigjur pyetjeve të fansave, të cilët ishin kureshtar të dinin shumë rreth asaj.

Një prej ndjekësve e pyeti a është në lidhje dashurie, kurse në përgjigjen e saj tha se është beqare dhe e gatshme për lidhje.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco