Meghan akuzon pallatin për 'përjetësimin e gënjeshtrave' në klipin e ri të Oprah

Meghan akuzon pallatin për 'përjetësimin e gënjeshtrave' në klipin e ri të Oprah

09:12, 04/03/2021
A+ Aa A-

Dukesha e Sussex ka pohuar në një klip të ri të intervistës së saj të ardhshme me Oprah Winfrey se pallati po "vazhdon gënjeshtrat" ??për të dhe Princin Harry.

Në klipin e lëshuar të mërkurën në mbrëmje në SH.B.A., Meghan u pyet nga Oprah se si ndihej në lidhje me pallatin duke e dëgjuar "të fliste të vërtetën e saj sot".

"Unë nuk e di se si ata mund të presin që, pas gjithë kësaj kohe ne ende do të heshtim nëse ekziston një rol aktiv që firma po luan në përjetësimin e gënjeshtrave për ne," tha ajo.

"Dhe nëse kjo vjen me rrezikun e humbjes së gjërave, dua të them - ka shumë që janë humbur tashmë."

Ky mesazh i Meghanit u dha pasi Pallati Buckingham njoftoi të mërkurën se do të hetojë akuzat e ngacmimit të bëra kundër Dukeshës së Sussex ndaj ish-stafi mbretëror, pas një raporti në Times të pretenduar se Meghan kishte dëbuar dy ndihmës personalë gjatë kohës që jetonte në Pallatin Kensington.

Para njoftimit të Pallatit Buckingham, burime pranë Meghan dhe Princit Harry sugjeruan që shfaqja e pretendimeve të ngacmimit ishte koha për të minuar intervistën me Oprah .

Një zëdhënës i çiftit tha:

“Nuk është rastësi që akuzat e shtrembëruara disa vjeçare që synojnë minimin e dukeshës po informohen për mediat britanike pak para se ajo dhe duka të flasin hapur dhe sinqerisht për përvojën e tyre të viteve të fundit "

Intervista, pjesa më e madhe e së cilës është mes Meghan dhe Winfrey, me Harry-in që u bashkua në fund, është promovuar si "intime" dhe "me rreze të gjerë".

Specialja dy-orëshe CBS në të cilën çifti do të shfaqet duke folur me Winfrey do të shfaqet të dielën në SH.B.A. dhe do të transmetohet në Britaninë e Madhe në 8 Mars në ITV në 21:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco