Ali sakrifikohet për të shpëtuar Xhemrenë dhe Meralin, sot në 'Lule të vetmuara'

Ali sakrifikohet për të shpëtuar Xhemrenë dhe Meralin, sot në 'Lule të vetmuara'

08:56, 04/03/2021
A+ Aa A-

Ali kërcënon mafiozin të lërë të lirë vajzat përndryshe do e vrasë.

Mafiozi e vë Aliun në një zgjedhje të vështirë.

Ai duhet të zgjedhë vajzat ose fletoren që i duhet për të provuar krimet.

Ali zgjedhë të sakrifikojë vajzat për misionin e tij.

Mafiozi urdhëron vrasjen e tyre.

Për fat të mirë policia mbërrin në vendngjarje ndërsa Ali detyrohet të sakrifikojë veten kësaj here për të shpëtuar Xhemrenë dhe Meralin.

Në momentin e fundit ai mëson se policia i ka shpëtuar vajzat dhe heq dorë. Policia arreston mafiozin.

Vajzat bashkohen me Ejlylin. Serkan vazhdon të mbajë mëri me Xhemrenë./revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco