'S’ke lezet aq e dobët’ Nevina replikon me ndjekësin dhe tregon arsyen e rënies nga pesha

'S’ke lezet aq e dobët’ Nevina replikon me ndjekësin dhe tregon arsyen e rënies nga pesha

08:10, 04/03/2021
A+ Aa A-

 Moderatorja Nevina Shtylla është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë në Instastory komentin e një ndjekësi, i cili i ka shkruar:

“S’ke lezet aq e dobët”.

Nevina ka shkruar se ka rënë nga pesha pas infektimit me Koronavirus dhe pas 5 ditësh helmimi.

Kujtojmë se moderatorja u infektua pak kohë më parë dhe mungoi në emisionin “E diell”.

“Njerëz të mirë. 2 javë me Covid, 5 ditë helmim, shto dhe një javë tjetër ftohje të lehtë, besoj e kuptoni përse s’jam në formën më të mirë dhe jam dobësuar. Për fat tani jam mirë me shëndet dhe po vazhdoj të kujdesem për veten, kilet shkojnë e vijnë. Kujdesuni të keni shëndet të fortë se janë kohë të vështira këto që po jetojmë”, ka replikuar ajo. 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco