Befason modelja ruse: Zbulon prapaskenat, kam pasur një puthje me Mbappen kur…

Befason modelja ruse: Zbulon prapaskenat, kam pasur një puthje me Mbappen kur…

20:24, 03/03/2021
A+ Aa A-

Modelja ruse, Victoria Bonya, ka zbuluar së fundmi se ajo ka pasur një puthje me Kylian Mbappe, kur ky i fundit ishte vetëm 17 vjeç.

Në një intervistë për Sport-Express, Victoria Bonya tha:

“Po, unë kam pasur një puthje me Mbappen, nuk ka asgjë të keqe këtu. Ai ishte beqar, njësoj sikurse unë. Por unë nuk e dija se ai është vetëm 17 vjeç.”

 

Më tej Bonya tha: “Unë mendova se do të shkoj në burg për këtë puthje për shkak të pedofilisë, ai ishte nën moshën e duhur.”

Kjo ngjarje ka ndodhur në vitin 2016, dhe në atë kohë, Mbappe ishte vetëm 17 vjeç.

Modelja 41 vjeçare njihet në botën e futbollit nga viti 2010, kur ishte bashkë me lojtarin e Spartk Moscoç, Welliton.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco