Përfundon java e modës, Bella Hadid largohet nga Milano

Përfundon java e modës, Bella Hadid largohet nga Milano

20:00, 03/03/2021
A+ Aa A-

Modelja ka qenë në Milano dy javët e fundit pasi është mbajtur java e modës atje. Bella Hadid u pa duke u larguar nga hoteli bashkë me disa miq të saj.

Supermodelja, kishte veshur një xhaketë gri me përmasa të mëdha dhe pantallona me ngjyrë të zezë të gjera, të cilat i kishte kombinuar me një palë atlete me ngjyrë kafe.

Image

Hadid, ra në sy me një palë vathë të saj të mëdhenj prej ari, ndërsa flokët i mbante të lëshuara.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco