Kylie dhe Kourtney provokojnë me këmisha gjysmë të zhveshura para pasqyrës

Kylie dhe Kourtney provokojnë me këmisha gjysmë të zhveshura para pasqyrës

19:54, 03/03/2021
A+ Aa A-

Kylie Jenner dhe Kourtney Kardashian, janë dy prej emrave të njohur të familjes Kardashian-Jenner, të cilat kanë vëmendjen e publikut çdo herë.

Së fundi, ishte Kourtney ajo e cila postoi një foto krah Kylie, ku të dyja shfaqen me këmisha gjysmë të zhveshura para pasqyrës.

Image

Edhe këtë herë, Kourtney shprehet e mahnitur nga turqet që Kylie i përdori gjatë procesit të grimimit të saj, ku dukej si grimere profesioniste.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco