Rastësi apo çfarë? Detaji i fundit në pamjen e Meghan Markle na ktheu sytë nga Princeshë Diana

Rastësi apo çfarë? Detaji i fundit në pamjen e Meghan Markle na ktheu sytë nga Princeshë Diana

18:06, 03/03/2021
A+ Aa A-

Këtë të diel, Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry dhe Meghan Markle do të jenë në një intervistë për “Oprah” dhe e gjithë bota do t’i ketë sytë tek ta.

 

Deri tani është publikuar vetëm një pjesë e shkurtër nga intervista, e cila po bën xhiron e rrjetit.

Meghan shfaqet me të njëjtin look me sy të sfumuar, si u shfaq Princeshë Dajana në një intervistë tronditëse në vitin 1995, kur tha  “Ishin tre në martesën tonë, ndaj ishte pak e mbipopulluar”..

Image

Ndaj, ndjekësit mendojnë se edhe Meghan do të sjellë gjithashtu të vërteta të forta në këtë intervistë dhe besojnë se kjo e përbashkët në pamje nuk është thjesht rastësi.

Në intervistën e së dielës për “Oprah”, Harry e krahason bashkëshorten me të ëmën e ndjerë, madje Meghan mban edhe një byzylyk të sajin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco