Solange rrëfen se ishte 'në luftë me jetën' teksa regjistronte albumin 'When I Get Home'

Solange rrëfen se ishte 'në luftë me jetën' teksa regjistronte albumin 'When I Get Home'

09:13, 03/03/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja  e njohur, Solange, thotë se ajo ishte "duke luftuar me jetën" teksa regjistroi albumin e saj të fundit.

Këngëtarja, motra e Beyoncé, festoi dy vjetorin e projektit të saj të vitit 2019, "When I Get Home" me një shënim personal për fansat.

"Kur fillova së pari të krijoja "When I Get Home", unë po luftoja fjalë për fjalë me jetën time… brenda dhe jashtë spitaleve… me shëndet të dobësuar duke kërkuar që Zoti të më dërgonte një shenjë që  të mbijetoja" postoi ajo në Instagram.

Ajo nuk  dha hollësira për sëmundjen, por më parë zbuloi luftën e saj me një çrregullim nervor autonom në 2017, i cili e detyroi atë të anulonte koncertet.

Ajo i referohej albumit të saj si "projekti që ndryshoi fjalë për fjalë jetën time", dhe tha se do të "festonte gjatë gjithë javës".

Deri më tani, një prerje ekskluzive nga skenari artistik shoqërues i albumit është në dispozicion përmes Criterion Channel, ndërsa BlackPlanet po poston gjithashtu përmbajtje në lidhje me projektin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco