Puthje e ledhatime/ Jasmina zhvesh Andin

Puthje e ledhatime/ Jasmina zhvesh Andin

19:44, 02/03/2021
A+ Aa A-

Një takim për t’u sqaruar, por mes Jasminës dhe Andit nuk kanë munguar momentet romantike në takim.

Ata u përqafuan dhe shkëmbyen puthje disa herë, duke krijuar përshtypjen se mes tyre ka lindur një ndjenjë dashurie.

Shumë e komentuan sikur dyshja ishte në një lidhje dhe po e mbanin të fshehtë.

Madje në një moment ajo i hoqi edhe pjesën e sipërme të veshjes së Andit, duke i ndenjur shumë afër, duke e provokuar me pyetje.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco