‘Shfaqet’ Fjolla Morina pasi gjykata e la në burg

‘Shfaqet’ Fjolla Morina pasi gjykata e la në burg

16:55, 02/03/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina e cila prej një muaji ndodhet në arrati, vijon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale duke i bërë ‘karshillëk’ policisë.

Së fundi, ajo ka publikuar në Instagram një foto dhe video ku shihet së bashku me miken e saj dhe partnerin Fisnik Syla.

Krahas videos, Fjolla shkruan: Kiss (puthje) prej neve.

Image

Image

Kujtojmë se Gjykata ndryshoi masën nga ‘arrest shtëpie’ në ‘arrest me burg’ për këngëtaren e cila shkeli masën dhe prej një muaji ndodhet në arrati.

Këngëtarja u arrestua disa muaj më parë pasi u kap me armë në çantë në përpjekje për të kaluar kufirin nga Kosova në Shqipëri.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco