Scott Disick: ‘Jam gati të martohem me Kourtney Kardashian’

Scott Disick: ‘Jam gati të martohem me Kourtney Kardashian’

16:33, 02/03/2021
A+ Aa A-

Mund të ketë ende shpresë për Scott Disick dhe Kourtney Kardashian.

Në një episod të “Keeping Up With the Kardashians”, 37 vjecari pranon se akoma është i dashuruar me Kourtney Kardashian.

“Kudo që qëndron Kourt, unë qëndroj me të përgjithomnë”, thotë Disick pasi Kim Kardashian e pyeti kur ai dhe Kourtney do të kthehen së bashku.

“Unë të dua, dhe jam gati të martohem me ty, tani për tani”.

Image

“Kourtney e di që përfundimisht ne do të martohemi dhe do të bëjmë një jetë të mirë”, vazhdon ai.

Përgjigja e Disick e bën Kris Jenner ta inkurajojë atë për të propozuar, duke bërë shaka se kjo do ta bëjë Kourtney ‘të ndihet mirë’, pasi ajo dhe Disick kanë tre fëmijë: Mason, 11 vjeç, Penelope, 8 vjeçe dhe Reign, 6 vjeç.

Image

Kourtney nuk përjashton një pajtim por ofron një ultimatum për të që të ‘punojë’ me veten e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco