Almeda publikon foto pa grim

Almeda publikon foto pa grim

16:21, 02/03/2021
A+ Aa A-

Almeda Abazi është një figurë mjaft e njohur për showbizin shqiptar.

Bukuroshja së fundi, ka postuar në profilin e saj Instagram një foto, në të cilën duket natyrale dhe vërtet bukur.

Image

Image

 

Ajo është e martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman dhe së bashku kanë një djalë të cilin e kanë pagëzuar Efehan.

Çifti i njohur shumë shpejt pritet të sjellë në jetë një vajzë, për të cilën Almeda u shpreh se dëshiron ta quajë Alina.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco