VIDEO/ Ledjana shpërthen në lot, arsyeja Antonela

VIDEO/ Ledjana shpërthen në lot, arsyeja Antonela

07:56, 02/03/2021
A+ Aa A-

Në pjesën e djeshme të “Përputhen” u transmetuan prapaskenat e “Përputhen Prime”, ku Ledjana shfaqej duke qarë.

Ajo ishte prekur nga përjashtimi i Erit dhe Dorit, pasi Antonela kishte bërë atë fajtore.

Kujtojmë se dy djemtë u përjashtuan nga programi pas një sherri, që nisi nga një koment banal.

''Antonela nuk mundet të më akuzojë mua që ti je fajtorja, kur thjesht pranova një kërcim. Jam lodhur nga njerëzit që ndryshe bëjnë kur fiken kamerat, ndryshe bëjnë kur janë ndezur. Nuk i duroj dot”, shprehej Ledjana në video.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco