Aktorja e njohur e Hollywood zbulon se është shtatzënë për herë të tretë

Aktorja e njohur e Hollywood zbulon se është shtatzënë për herë të tretë

19:31, 01/03/2021
A+ Aa A-

Aktorja e njohur e Hollywood, Gal Gadot zbuloi se do të bëhet nënë e tre fëmijëve.

Para disa minutash aktorja tregoi se është shtatzënë përmes publikimit të një fotografie në profilin e saj të Instagramit.

Në imazh shihet aktorja me dy vajzat dhe partnerin e saj, të shtrirë duke buzëqeshur për kamerën, teksa lajmi i saj i shtatzënisë vjen një ditë pasi ajo prezantoi në ‘Golden Globe Awards’.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco