Lediana e ftoi në takim, Blerimi: ‘Është femër e moralshme, e mirë për nuse’

Lediana e ftoi në takim, Blerimi: ‘Është femër e moralshme, e mirë për nuse’

19:01, 01/03/2021
A+ Aa A-

Pasi Mevlani zgjodhi Antonelën për takim, Lediana u detyrua të bënte një zgjedhje të dytë, duke thënë emrin e Blerimit, djalit të ri që iu bashkua “PërPuthen”.

Takimi mes tyre po transmetohet sot, ndërsa Blerimi tha se Antonela i pëlqen shumë.

Ai përmendi faktin se në sytë e tij Lediana është “femër e moralshme dhe femër për nuse”.

“Lediana më pëlqen shumë, është shumë e bukur dhe mi plotëson të gjitha kushtet. Është femër e moralshme. Është femër e mirë është femër nuse”, tha ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco