Ali i fut të gjithë në rrezik me misionin e tij, këtë javë në 'Lule të vetmuara'

Ali i fut të gjithë në rrezik me misionin e tij, këtë javë në 'Lule të vetmuara'

08:46, 01/03/2021
A+ Aa A-

Ejlyl mëson se Aliu është duke bashkëpunuar me mafiozët për shkak të misionit të tij.

Ali për të zbatuar planin e tij i kërkon Ejlylit ta qëllojë me armë dhe të arratiset.

Ezhder futet në telashe për shkak të Defnes dhe të gjithë nisin të dyshojnë tek ai.

Nazan bën të pamundurën për të ndarë Serkanin dhe Xhemrenë.

Kader bie në dashuri me djalin që ka punësuar Nazan për të ndarë Xhemrenë dhe Serkanin.

Vajzat vihen në rrezik të madh nga lëvizja e fundit e Aliut për të rrëzuar bandën kriminale.

Ali duhet të marrë një vendim të vështirë për t’i shpëtuar./revistawho.com

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco